هتل و اسپا باردسونو | WATG

Bardessono Hotel and Spa

هتل و اسپا باردسونو
معمار : WATG

موقعیت: آمریکا، یونتوایل
وضیعت: ساخته شده
کاربری: مسکونی
مساحت: ۶۰۳۸٫۶ فوت
تاریخ ساخت: ۲۰۰۹
همکاران طراحی: Ron Mitchell, Cynthia Jacobs, Susan Frieson, Noe Pegarido, Rebecca Ellis, Jennifer Hawkins
مشاوران: (O’Brien & Company (Green Building consultant), Powell Padham Martin-Vegue (interior designer
همکاران: Cello Maudru (پیمانکار)
مهندس سازه:  L. Gross
مهندس عمران: Bartelt Engineering
منظر: George W. Girvin Associates Inc.
عکاس: Sam Dyess


Bardessono Hotel and Spa 
Bardessono Hotel and Spa

مشخصات پروژه هتل و اسپا باردسونو

هتل و اسپا Bardessono یک مسافرخانه لوکس با بوفه دارای ۶۲ اتاق است و اسپا در یک سایت ۴٫۹ هکتاری در Yountville، کالیفرنیا در قلب دره نپا واقع شده است. هتل Bardessono و Spa که به منظور پایداری و در عین حال لوکس بودن طراحی شده اند ، تنها یکی از چهار ملک در ایالات متحده برای دریافت گواهینامه LEED پلاتین در زمان افتتاح آن بودند. این هتل دارای ۹۴۰ پنل خورشیدی است که تقریباً نیمی از کل انرژی مورد نیاز انرژی الکتریکی را در اختیار شما قرار می دهد.

مواد قابل استفاده مجدد را می توانید در سراسر هتل پیدا کنید ، از جمله چوب نجات یافته در نمای دیوارهای بیرونی و سایر نواحی داخل ملک. در حالی که نگهداری چوب یک نگرانی برای پروژه بود ، استفاده از چوب برای گرفتن مفاهیم الهام شده از بشکه های شراب و کشور شراب شراب اطراف آن برای ارزیابی مهندس بسیار مهم بود ، از این رو چرا چوب نجات یافته تبدیل به ماده ای برای انتخاب شد. از فولاد بازیافت شده نیز در نمای ساختمان به شکل تابلو های استیل زنگ زده استفاده شده است ، که برای نشان دادن رنگ های موجود در شراب ، تاکستان های اطراف و تجهیزات مورد استفاده برای مراقبت از آنها طراحی شده است.

متریال ها

از بین تمام مواد قابل استفاده مجدد ، سنگ موجود در گذرگاه ورودی لمس شخصی داشت. برگرفته از گلخانه شراب خانواده سابق بردسونو ، این سنگ محلی نجات یافت و سپس برای یک تماس مدرن و استقبال از تجربه ورود به پانل ها برش داده شد. برای تشویق میهمانان برای لذت بردن از آب و هوای معتدل منطقه ، اتاق های مهمانی سطح زمین دارای حیاط های خصوصی هستند که دارای دوش و وان در فضای باز است.

تمام اتاقهای مهمانخانه شامل پنجره های شیشه ای بزرگ با صفحه دوتایی هستند که با استفاده از نور طبیعی و در عین حال کنترل تابش خیره کننده و گرما در فصول سرد سال طراحی شده اند. از دیگر عناصر پایدار می توان به دیوارهای مجسمه خیزران ، درختان زیتون ۱۰۰ ساله و سایر محوطه سازی های مقاوم در برابر خشکسالی ، هشتاد و دو حلقه چاه زمین گرمایی با عمق ۳۰۰ فوت برای گرم کردن و سرد کردن مهمان ها و تهیه آب گرم ، پرده های ونیزی با کنترل خودکار استفاده کرد. در آفتاب در اوایل روز و بعد از آن در روز ، برق حرکتی در اتاق ها ، توالتهای دوطرفه و استفاده مجدد و تصفیه آب خاکستری و سیاه برای آبیاری از طریق سیستم آب Yountville استفاده می شود.

روش طراحی

برای اطمینان از دیدگاه ارتقاء یافته هتل Bardessono و Spa در چارچوب احساس جذاب شهر کوچک Yountville ، رویکرد طراحی متمرکز بر کاهش مقیاس پروژه با هیچ ساختمان بیش از دو سطح است. ساختمانها با سقفهای مسطح طراحی شده اند تا به حداقل رساندن منع مسدود کردن تپه های اطراف و متصورانه توسط حیاط ها به هم متصل شوند ، هرکدام دارای ایده طراحی منحصر به فرد خود هستند. در حالی که میهمانان در سراسر ملک سفر می کنند ، می توانند با ویژگی ها و مجسمه های مختلف منظره روبرو شوند و آنها را ترغیب به ارتباط با محیط طبیعی خود و عقب نشینی در فضایی می کنند که همین کار را انجام می دهد.

ترجمه اختصاصی از تیم تحریریه آرکاو، هرگونه کپی برداری از این مطلب صرفا با ذکر منبع مجاز می باشد.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *