خانه ی خیابان دوازدهم | Studio 804

12th street house

خانه ی خیابان دوازدهم
معمار : Studio 804

موقعیت: آمریکا، لورنس
وضیعت: ساخته شده
کاربری: مسکونی
مساحت: ۱۳۹٫۴ فوت
تاریخ ساخت: ۲۰۱۸
عکاس: Corey Gaffer Photography


12th street house
۱۲th street house

مشخصات پروژه خانه ی خیابان دوازدهم 

خانه ۱۲۲۰ خیابان ۱۲th دارای LEED پلاتین است

و استفاده از انرژی خالص صفر را هدف قرار می دهد. این استراتژی های منفعل برای تهویه و سایه خورشید را با فتوولتائیک و سیستم های مکانیکی ، برقی و لوله کشی هنری ادغام می کند. این اولین خانه هوشمند کاملاً یکپارچه استودیوی ۸۰۴ است. تمام پرده ها ، چراغ ها ، لوازم خانگی و گرمایشی و تهویه مطبوع با یکدیگر و مالک ارتباط برقرار می کنند تا زندگی کارآمد ، مسئول و راحت را تقویت کنند.

شیشه های بدون مانع به سمت شرق خانه را با نور طبیعی پر می کند و به یک درخت بلوط Burr Oak باز می شود که تخمین زده می شود تقریباً ۴۰۰ سال قدمت داشته باشد و پارک Brook Creek با فضای سبز ، زمین های بازی و غرفه آن از درختان بالغ وجود دارد، ارتفاعات جنوبی به حیاط جلوی آن باز می شود و با شیشه ای فرش شده که ۸۰ درصد خورشید را مسدود می کند ، تمام می شود اما اجازه می دهد نور روز وارد اتاق نشیمن شود. ارتفاعات دیگر با شیشه ای که به قسمت خارج از پانل های فلزی عایق R25 محکم شده است ، به پایان می رسد تا یک جعبه شیشه ای مداوم ایجاد شود.

موقعیت سایت

مساحت ۱۷۰ ‘X 60 تقریباً دو برابر اندازه متوسط ​​تعداد محله است. با استفاده از این فضای اضافی و منطقه درست منطقه بندی ، یک خانه لوازم جانبی به برنامه اضافه شده است و می توان از آن برای درآمد اجاره یا خانه دار شدن یک عضو خانواده گسترده استفاده کرد. این واحد کاملاً مجهز با آشپزخانه ، اتاق خواب ، حمام و انبار است. در پشت خانه اولیه و در همان شیشه پوشیده شده است و از همان مواد اولیه خانه استفاده می کند.

مشخصه پایدار این پروژه مدیریت و حفظ آب است. از شیر آب های کم جریان ، سرهای حمام و توالت استفاده شده است تا میزان آب مصرفی توسط صاحب خانه را تا حد زیادی کاهش دهد. همه جز یکی از تجهیزات دارای حساسیت به آب است و یک بخاری آب پمپ حرارتی دارای انرژی دارای انرژی می تواند میزان انرژی و آب مورد استفاده در طول پروژه را تا حد زیادی کاهش دهد. وسایل جانبی نیز برای کاهش اتلاف حرارت از آبگرمکن ها به حداقل می رسد.

متریال

تمام آب طوفان درسایت جمع می شود. از پشت بام ها جمع آوری شده و از طریق لوله های زیرزمینی عبور می کند که به مزارع بومی کانزاس می روند و باعث کاهش نیازهای نگهداری و آب می شوند. یک جاده باریکه فرسوده ساخته شده از بتن خرد شده بازیافتی اجازه می دهد تا آب داخل محوطه جذب شود. این ملک کاملاً در یک دشت سیل قرار گرفته است. برای جلوگیری از انسداد جریان آب در یک رویداد فاجعه بار و برآورده کردن الزامات FEMA ، یک دیوار نگهدارنده فرسوده طراحی شده از توری استیل جوش داده شده است.

نگه داشتن خانه اصلی بالاتر از میانگین ارتفاع پایه اما هنوز در دسترس بود چالشی که با یک سطح شیب دار از یک پد بتنی در حاشیه درایو به سمت خانه ملاقات کرد. این امر مستلزم آن است که با استفاده از دیواره نگهدارنده ، مسیر باند بالا برود و پشتیبانی شود. ساختمانها در حال شناور بودن هستند ، جعبه های شیشه ای مدرن که نه تنها به محیط اطراف پاسخ می دهند بلکه از ویژگی های طبیعی موجود برای ایجاد آب صرفه جویی ، کارآمد انرژی استفاده می کنند و USGBC پروژه LEED پلاتین را تأیید کرده است.

ترجمه اختصاصی از تیم تحریریه آرکاو، هرگونه کپی برداری از این مطلب صرفا با ذکر منبع مجاز می باشد.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *