عقب نشینی کمپ فریو | Tim Cuppett Architects

Camp Frio Retreat
عقب نشینی کمپ فریو
معمار : Tim Cuppett Architects

موقعیت: آمریکا، لیکوی
وضیعت: ساخته شده
کاربری: مسکونی
مساحت: ۳۳۴٫۴ فوت
تاریخ ساخت: ۲۰۱۹
معمار ارشد: Tim Cuppett, David Kilpatrick
همکاران طراحی: (Adriana Chetty / Homeowner (interiors
مهندسی: Arch Consulting Engineers
منظر: Lionheart Places, Austin
پیمانکار: Dalgleish Construction Company
عکاس: Whit Preston, Paul Finkel


Camp Frio Retreat
Camp Frio Retreat

مشخصات پروژه عقب نشینی کمپ فریو

یک مجموعه چند خانوادگی از یک دره دورافتاده و چمنزار در ساحل رودخانه فریو در اعماق کشور تگزاس هیل تپه بلند می شود. هدف از این پروژه ایجاد پناهگاه هایی با یک تجربه زیست محیطی منحصر به فرد برای مکانی است که جنون تابستان به سکوت زمستانی می بخشد. جایی که زندگی شهری و تحریک دیجیتالی با تجربه احساس یک نسیم خنک یا تنقلات در برابر آتش گرم جایگزین می شود. سازه ها شامل یک خانه اصلی ، اتاق مراقبه بیش از استودیوی هنری / گاراژ و دو کلبه استودیوی مهمان است. خانه اصلی و کلبه ها با یک پیاده روی کمی بلند مرتبط است که باعث می شود بچه های پابرهنه بتوانند از چمن بلند و خزنده های خزنده دویدند و به جلو حرکت می کنند.

دقیقاً مانند پناهگاه های “Dogtrot” از گذشته ، “نسیم” ساخته شده توسط درهای چند اسلاید پنهان ، خانه اصلی را قادر می سازد که بیشتر سال را در ناهار خوری آلفراسکو انجام دهد. در عوض ، فضای منطقه بندی شده است و می توان آن را برای گرم کردن محصور کرد. ایوان های نمایش داده شده ، جلو و عقب ، اتاق های زندگی راحت و راحت پاکت. فضاهای خواب ثانویه یک اتاق زیر شیروانی را اشغال می کند که حیاط عقب خانه اصلی را می پوشاند در حالی که کلبه ها دارای روپوش های بچه گانه باز هستند.

سازه ها برای سادگی ساخت و ساز با مواد در دسترس در دسترس ، مواد محلی و طراحی شده توسط تجار محلی به تفصیل شرح داده شده بودند. گزارشگر پس از اولین تعطیلات آخر هفته خود در اردوگاه ، صاحب با شور و شوق اعلام کرد که فضاها “دنج … اما کافی و بخشنده هستند. تاریک و روحیه … اما روشن و مطبوع است. “

ترجمه اختصاصی از تیم تحریریه آرکاو، هرگونه کپی برداری از این مطلب صرفا با ذکر منبع مجاز می باشد.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *